top of page
DSC_9888.jpg

Prowadzisz ciekawy projekt, który wpisuje się w szeroko pojętą tematykę turystyki, podróży, podróży z dzieckiem oraz produktów z tym związanych? Chciałbyś rozszerzyć swoją kampanię reklamową o współpracę  z dziewczyną która po prostu kocha podróże. Jeśli tak, to świetnie trafiłeś!! Pokażę Twój produkt lub markę w ciekawy i oryginalny sposób. Jesteśmy otwarta i elastyczna na różne formy współpracy.

Czekam na Twoją wiadomość:

wheretravelmarta@gmail.com

Kilka słów o mnie

 

Cześć nazywam się Marta 😊 Podróże są moją największą pasją! Praktycznie nieprzerwanie od kilku lat wspólnie z partnerem poznaję najciekawsze zakątki świata. Moje podróże to jeden wielki żywioł. Gdy pojawia się jakiś fajny kierunek w dobrej cenie, decyzję o wyjeździe podejmuję natychmiastowo. Po zakupie przelotu zwykle rezerwuję hotel na pierwszą noc, a resztę ogarniam w drodze. Dzięki temu mogę robić co chcę i kiedy chcę, a jedynym ograniczeniem jest czas…

 

Na Where Travel Marta pokazuję najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, wyjątkowe restauracje, hotele. Tworzę subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

 

Where Travel Marta to blog o podróżach na własną rękę. Miejsce dla wszystkich podróżujących, bliżej lub dalej z odrobiną luksusu, choć nie zawsze. Dla tych, którzy szukają nowych inspiracji i osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z podróżami. To także blaski i cienie podróży z dzieckiem. Na moim blogu znajdziesz wiele porad jak podróżować z dzieckiem oraz nasze patenty aby te podróże były łatwiejsze.

 

Więcej o Mnie... 

Statystyki bloga i social mediów

 • Blog – 40 000 wyświetleń miesięcznie

 • FB - 63 000 + obserwujących

 • IG – 66 000 + obserwujących

– Blog, oraz nasze kanały w social mediach są oparte przede wszystkim na tematyce podróży – tych bliższych i dalszych, oraz podróży z dzieckiem.

– 85 % odbiorców pochodzi z Polski.

– Kobiety stanowią około 70 % odbiorców, dominująca grupa wiekowa to osoby w przedziale 25-44 lata.

– Naszym celem jest zachęcenie do samodzielnych podróży oraz podróży z dzieckiem. Pomoc w samodzielnej organizacji wyjazdów.

 

Gdzie możliwa jest współpraca?

 • BLOG – Jeśli chcesz pokazać na moim blogu Twój region, miasto lub atrakcję z jak najlepszej strony, to proponujemy Ci profesjonalną współpracę w tym zakresie. Współpraca będzie obejmowała naszą wizytę w tym miejscu, a po niej utworzę relację na blogu, opis miasta, atrakcji czy regionu opatrzoną w nasze zdjęcia.

Około 20 000 UU miesięcznie 35 00 odsłon

 • FACEBOOK – To jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych. Również i ja posiadam tam swój profil, na którym pokazuję najpiękniejsze miejsca w Polsce i na świecie, wyjątkowe restauracje, hotele. Tworzę subiektywne przewodniki po miastach, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

Aktualnie posiadam tam 63 000 obserwujących a liczba ta rośnie codziennie.

 • INSTAGRAM - Na naszym Instagramie znajdziesz mnóstwo inspirujących zdjęć i relacji. To pierwszy kanał, na którym pojawiają się relacje z naszych licznych podróży.

Aktualnie obserwuje nas ponad 66 000 fanów, a liczba ta stale rośnie.

Formy współpracy:

 

 • Wpisy sponsorowane: rzetelnie przygotowane wpisy na bloga lub kanały w social mediach (facebook i instagram), które będą promowały Twój produkt/usługę.

 • Testy i recenzje: produktów, hoteli, miejsc noclegowych, atrakcji turystycznych.

 • Posty na kanałach social media (Facebook i Instagram).

 • Lokowanie produktu/usługi na naszych kanałach.

 • Sesje zdjęciowe: Chcesz zaprezentować swój produkt w najdalszych zakątkach świata? Nic prostszego!

 • Filmy promocyjne produktu lub usługi.

 • Konkursy: zorganizujemy konkurs dla naszych odbiorców mający na celu promocję produktu

 • Inne: Masz pomysł na nietypową akcję? To świetnie, ponieważ biorę pod uwagę różne formy współpracy, więc zapraszam do kontaktu!

Wszystkie warunki współpracy ustalamy indywidualnie. Jesteśmy otwarci na rozmowę dlatego jeśli masz jakiś ciekawy pomysł napisz do nas wheretravelmarta@gmail.com. Wspólnie wybierzemy formę, która będzie korzystna zarówno dla Twojej firmy jak i naszych czytelników.

 

Zasady współpracy:

Do współprac podchodzę bardzo selektywnie wybierając tylko te, które są zgodne z moim gustem, przekonaniami i zasadami. Najważniejsze dla mnie to móc polecać czytelnikom tylko naprawdę dobre rzeczy.

 • Na życzenie wysyłamy statystyki bloga i Social Media.

 • Przed publikacją zleceniodawca ma wgląd w artykuł, ale nie może wpływać na naszą opinię.

 • Nie rekomendujemy nic, co nie jest zgodne z naszym stylem życia i nam się nie podoba.

 • Do każdego tematu podchodzimy bardzo indywidualnie pokazując Twój produkt, markę czy też wydarzenie w unikalny sposób tak, by korzyść płynęła nie tylko dla Ciebie, ale także dla naszych czytelników.

 • Publikacje opatrujemy w autentyczne i autorskie zdjęcia.

Mamy wiele pomysłów – wspólnie stworzymy Twoją kampanię

Jesteśmy w mediach:

TV

Youtube

Prasa

Pytanie na śniadanie TVP2          27.11.2019

TETE A TETE- wywiad                          08.2023

Dzień Dobry TVN                          20.06.2020

tanie-loty.com.pl                 11.01.2022

wakacje z dzieckiem

gazeta.pl                               5.10.2023

Zrzut-ekranu-2023-10-15-194817.jpg

Pytanie na śniadanie TVP2          17.11.2022

Pytanie na śniadanie TVP2          10.05.2023

Pytanie na śniadanie TVP2         28.05.2023

Pytanie na śniadanie TVP2         29.11.2023

bottom of page

Copyright ©2020 by WhereTravelMarta&Lea. Design JB