top of page
Post: Blog2 Post

PORADNIK "PODRÓŻE Z DZIECKIEM"


Nie mogę w to uwierzyć, że już jutro będzie miała premierę nasza pierwsza książka - poradnik „Podróże z dzieckiem”. Jak widać w naszym przypadku siedzenie w domu podczas pierwszego lockdown’u miało swoje plusy. Postanowiliśmy wykorzystać ten czas produktywnie i spisać rady, które nam ułatwiały podróże z malutką. Na początku miał to być mini e-book, ale z biegiem pisania dokładaliśmy kolejne rozdziały i tak powstały 24 rozdziały, spisane na 260 stronach, które mamy nadzieję ułatwią Wam podróżowanie z dziećmi.


Zysk z książki chcemy przeznaczyć na spełnienie naszego kolejnego wielkiego podróżniczego marzenia, czyli zbudowania własnego busa, którym chcemy objechać dookoła Morze Kaspijskie, a kto wie, czy byśmy dalej nie pojechali i spróbowali dotrzeć końca do Azji?

A teraz kilka słów o nas😊


Jesteśmy parą pasjonatów podróży, którzy po przejechaniu wspólnie ze swoją 20 miesięczną córeczką Leą 52 państw na 4 kontynentach postanowili napisać poradnik, który ułatwi podróże z dzieckiem (sami odwiedziliśmy już prawie 80). Książka to spełnienie naszych marzeń i kilka miesięcy pracy nad nią. Chciałabym aby po przeczytaniu tej książki mamy przestały bać się podróżować z dziećmi, a jedynym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów z maluchem nie był tylko Bałtyk, Zakopane, czy okoliczne jeziorko. Aby wyleczyła mamy z przekonania, że z dziećmi podróżować się nie da i dalekie podróże oglądały tylko u innych. Abyście nie musiały się martwić jak zniesiecie podróż w ciąży, a później z małym dzieckiem, nie obawiały się co dziecko będzie jadło na drugim końcu świata. W książce znajdziecie potężną dawkę podróżniczej, unikatowej wiedzy, porad, inspiracji, oraz kolorowych zdjęć z naszych podróży z dzieckiem, z różnych zakątków świata, a także wiele wspomnień z podróży.

Dzięki tej książce nie będziecie już musieli wyszukiwać w intrenecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania związane z podróżami z maluchem jak i w ciąży. „Czy można latać samolotem w ciąży”, „Jak przeżyć podróż samochodem z dzieckiem”, „Jak przeżyć lot samolotem z niemowlakiem” to wszystko znajdziecie w jednym miejscu. Już sama kwestia organizacji takiego wyjazdu nie jest łatwą sprawą, a jak jest możliwość ułatwienia sobie życia to jestem za takim rozwiązaniem.

Chciałabym, żebyście nie rezygnowali ze swoich marzeń o podróżach, tylko dlatego że w waszym życiu pojawiło się dziecko. Ok podróże są zupełnie inne z malutkim towarzyszem, wymagają większej cierpliwości i lepszego zorganizowania. Ale to wszystko da się zrobić. Nie pomagają mam rady życzliwych babć, mam, teściowych, czy koleżanek w stylu: „że z dzieckiem nie da się podróżować”, „że jak pojawi się dziecko to zapomnijcie o dalekich podróżach, a jeżeli podróże to tylko po Polsce”, „że jesteście egoistami myśląc o dalekich podróżach z dzieckiem”, „egzotyczne podróże czy Wyście zwariowali, przecież dziecko może zachorować i co ono będzie tam jadło”.

Codziennie w swoich mediach społecznościowych dostaję wiele wiadomości i pytań od mam, które mają wątpliwości związane z podróżami, szukają słów otuchy, a chciałyby podróżować. Dlatego polecam tą książkę wszystkim przyszłym mamom, mamom niemowlaków, oraz mamom, które boją się podróżować ze swoim dzieckiem, albo nie wiedzą jak się za takie podróże zabrać.

Chciałabym, by trafiła do mam, które podróżują, ale nadal obawiają się podróży egzotycznych z dzieckiem. Z tą książką zaplanujesz swoje idealne wakacje, bo znajdziesz w niej wszystko. Od tego co spakować, jak przeżyć lot i podróż samochodem z dzieckiem, jak wybrać odpowiedni nocleg, oraz jak kupić tanio bilety na samolot.

Książka będzie dostępna w dwóch wersjach e-book, oraz zwyczajnej wersji drukowanej.


  • E-book zamiast 59.99zł będzie kosztował 39.99zł

  • Wersja drukowana zamiast 79.99zł będzie kosztowała 59.99zł

Książkę kupicie w naszym sklepiePięknych i niezapomnianych podróży!


コメント


bottom of page

Copyright ©2020 by WhereTravelMarta&Lea. Design JB